چاپ        ارسال به دوست

محمدحسین ایازی:

هدف اصلی برگزاری مسابقات، رقابت سالم و ایجاد نشاط در بین کارکنان است

محمد حسین ایازی با اشاره به بازی های برگزار شده در دور اول مسابقات فوتسال ایمیدرو گفت: در دور اول این مسابقات 30 بازی به صورت فشرده و روزانه 10 بازی انجام گرفت که جا دارد در این جا به تمامی عوامل اجرایی این مسابقات، تیم داوری، تیم پزشکی، تیم آماده سازی سالن و ... خسته نباشید گفته و تشکر نمایم.


مدیر روابط عمومی و نظارت بر خدمات مجتمع مس سونگون در ادامه با اشاره به سطح کیفی بالای مسابقات افزود: خوشبختانه تیم های حاظر در مسابقات در سطح بالایی بازی های خود را ارایه نمودند و 10 تیم موفق به صعود به دور دوم این مسابقات شدند که برای آن ها آرزوی موفقیت در دور بعد مسابقات را داریم البته عدم صعود 10 تیم دیگر، از ارزش های این تیم ها چیزی کم نمی کند واقعاً این تیم ها در سطح خوبی در این دوره از مسابقات حاظر شدند اما بازی برد باخت دارد و گاها یه اشتباه کوچک می تواند تمام زحمات تیم را از بین ببرد.

 

ایشان در ادامه به پیگیری مسابقات در دوره دوم از روز شنبه 26 مردادماه افزود: هدف اصلی برگزاری این مسابقات،رقابت سالم و ایجاد نشاط در بین کارکنان است و کسب عنوان در اولویت های بعدی تیم های شرکت کننده است زیرا تمامی سازمان ها بر نقش سلامت و تندرستی و شور و نشاط کارکنانشان در دستیابی به اهداف متعالی سازمان خود واقفند و همیشه نیروی انسانی پرنشاط و شاداب را اصلی ترین سرمایه خود یاد می کنند.

 

محمد حسین ایازی در خاتمه سخنانشان با اشاره به اینکه با اتمام دوره اول مسابقات تیم های بازمانده به شهر خود باز خواهند گشت افزود: امیدواریم توانسته باشیم میزبانی لایق و شایسته برای این عزیزان باشیم و ما سوای نتایج مسابقات موفق به ثبت لحظات خوب و خوش و به یاد ماندنی برای این عزیزان بوده باشیم.

در پایان روز سوم مسابقات به تیم های بازمانده از دور دوم دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال ایمیدرو و شرکت های تابعه با اهدای عکس آن تیم به عنوان یادبود مسابقات توسط آقای شایگان و دیگر عوامل آن کمیته اجرایی مسابقات، از زحمات و حضور تیم ها تقدیر شده و آن ها را بدرقه نمودند.


نتایج مسابقات در روز سوم به شرح زیر است:

بازی 21 فولاد هرمزگان 8 - 1 صنایع ملّی مس ایران-ج
بازی 22 ذوب آهن اصفهان 5 - 0 طرح منطقه انرژی بر پارسیان
بازی 23 مجتمع سنگ آهن سنگان 0 - 3 فولاد مبارکه اصفهان
بازی24 سنگ آهن بافق 3 - 5 اپال پارس سنگان
بازی25 فولاد آذربایجان 4 - 4 تهیه و تولید مواد معدنی ایران
بازی26 مجتمع فولاد میانه 4 - 1 فولاد اکسین خوزستان
بازی27 منطقه ویژه خلیج فارس 1 - 1 فولاد خراسان
بازی28 شرکت ملی فولاد ایران 1 - 7 صنایع ملّی مس ایران-الف
بازی29 فولاد خوزستان 2 - 1 صنایع ملّی مس ایران-ب
بازی30 گل گهر سیرجان 6 - 1 پارس فولاد سبزوار

 همچنین تیم های صعود کننده به دوره بعد در دو گروه 5 تیم به شرح زیر است که از هر گروه 2 تیم به مرحله نیمه نهایی صعود خواهد کرد.

ردیف گروه یک
1 تهیه و تولید مواد معدنی ایران
2 فولاد خراسان
3 فولاد خوزستان
4 فولاد هرمزگان
5 فولاد مبارکه سپاهان اصفهان

ردیف
گروه دو
1
فولاد اکسین خوزستان
2
شرکت ملّی صنایع مس ایران-الف
3
شرکت ملّی صنایع مس ایران- ب
4
ذوب آهن اصفهان
5
مجتمع سنگ آهن سنگان

شایان ذکر است در دور دوم مسابقات روزانه 4 مسابقه برگزار خواهد شد و هر روز یک تیم از هر گروه استراحت خواهد داشت.


٠٨:٥٦ - جمعه ٢٥ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ٤٣١٣    /    تعداد نمایش : ٩٤خروج
چند رسانه ای

شرکت های مرتبط