چاپ        ارسال به دوست

وزیر اطلاعات به شهربابک سفر کردبه گزارش روابط عمومی مجتمع مس شهربابک، دکتر علوی توسط مسئولین ارشد شهرستان و همچنین دکتر اسماعیلی رییس هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران، مهندس ضیغمی مشاور مدیرعامل، مهندس شاهی و مهندس جباری معاونین مجتمع مس شهربابک و جمعی از کارکنان مجتمع مس شهربابک مورد استقبال قرار گرفت. امام‌جمعه شهربابک ضمن تقدیر از حضور دکتر علوی نماینده ویژه رییس جمهور در شهربابک گفت: شهرستان شهربابک به لحاظ ظرفیت‌ها و گنجینه‌های مادی و معنویی که دارد، خوب است که دکتر روحانی رییس جمهور محترم به این شهرستان نیز سفر داشته باشد.
حجت‌الاسلام انصاری به موفقیت‌های علمی دانش آموزان و شرایط فرهنگی شهرستان اشاره کرد و گفت: تقدیم ۳۶۰شهید والامقام به نظام مقدس جمهوری اسلامی از گنجینه‌های معنوی این شهرستان و نماد پایبندی مردم این شهرستان به نظام جمهوری اسلامی است و خواست این مردم متدین از مسئولین، توجه به دغدغه‌های فرهنگی آنان است. وی از وزیر اطلاعات و مسئولین امنیتی کشور خواست حفظ آرامش اقتصادی و روانی کشور را در اولویت‌های کاری خود داشته باشند.
علی اسدی نماینده مردم شهربابک گفت: شهرستان در بخش‌های زیادی از جمله معدن پتانسیل‌های فراوانی دارد و تلاش کرده‌ایم با طرح‌های توسعه معدن، زمینه اشتغال در شهرستان را فراهم کنیم.
اسدی گفت: انتظار داریم دولت مساعدتش را برای به فعلیت رساندن پتانسیل‌ها بیشتر کند.
دکتر علوی وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی نیز پس از ایراد سخن در خصوص سربلندی و عزتمندی ایران در شرایط اقتصادی فعلی، گفت: خواسته‌ها و دغدغه‌های مسئولین شهربابک را به هیات دولت انعکاس خواهم داد و پیگیری‌های لازم را از طریق وزرای مربوطه انجام و نتیجه به مسئولین شهرستان اعلام خواهد شد.


٠٦:٥٣ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨    /    عدد : ٤٥٥١    /    تعداد نمایش : ٢٨٢خروج
چند رسانه ای

شرکت های مرتبط