چاپ        ارسال به دوست

نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی:

با اجرا و بهره برداری از طرح های توسعه مجتمع مس سونگون و صنایع پایین دستی مس شاهد تحولی عظیم در توسعه و رشد و شکوفایی اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و ... شهرستان و استان خواهیم بود.

دکتر دهقانی در این بازدید با اشاره به مسئولیت سنگین مهندس بیات در سیاست راهبردی این مجتمع در شرایط خاص کنونی گفت: با شناختی که از تجربیات و کارکتر شخصیتی مهندس بیات ماکو بعنوان فردی سختکوش و دوراندیش و ... دارم یقین دارم با حمایت های مسئولین کشوری، استانی و شهرستان، شاهد پیشرفت های خوبی در بخش طرح های توسعه مجتمع مس سونگون خواهیم بود و این طرح ها را با ستاب و سرعت جلو خواهیم برد.


نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به نقش صنایع پایین دستی و ایجاد شهرک تخصصی مس در شهرستان افزود: امروز در این بازدید تعدادی از سرمایه گذاران بخش خصوصی حضور دارند و مطمینا با ورود و سرمایه گذاری این عزیزان در طرح های توسعه ای و همچنین صنایع پایین دستی مس، و با اجرا و بهره برداری از این طرح ها شاهد تحولی عظیم در توسعه و رشد و شکوفایی اقتصادی، صنعتی، اجتماعی و ... شهرستان و استان خواهیم بود.


مهندس بیات ماکو مدیر مجتمع مس سونگون نیز در این جلسه با اشاره به مشکلات نوسان و تورم قیمت ها و وضعیت قراردادهای پیمانکاران گفت: همدلی و اتحاد موجود بین مسئولین شهرستان و استانی در راستای حمایت از طرح های توسعه ای این مجتمع، وظیفه ما را سنگین تر می کند لیکن با دعای خیر مردم شریف منطقه و ادامه این همدلی، یقیناً تمامی مشکلات رو پشت سرخواهیم گذاشت و تلاش خواهیم نمود وجود تحریم ها را بی اثر کرده و پروژه ها را اجرایی نماییم. 


گفتنی است در این بازدید حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا پورمحمد امام جمعه شهرستان ورزقان، دکتر دهقانی نماینده مردم شریف ورزقان و خاروانا، دکتر امین زاده ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به همراه جمعی از معاونین خود، مهندس خانی فرماندار و جمعی از مقامات ارشد شهرستان به همراه تعدادی از سرمایه گذاران بخش خصوصی حضور داشتند.


برای مشاهده تصاویر بیشتر کلیک فرمایید.

 


١٤:٤٦ - چهارشنبه ٨ مرداد ١٣٩٩    /    عدد : ٥٦٥٣    /    تعداد نمایش : ٦٢خروج
چند رسانه ای

شرکت های مرتبط