کد خبر: 116/ ١٨:١٣ - چهارشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 116
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
تلاش جهاد گونه امور انبارها و سفارشات مجتمع مس سرچشمه در پیشگیری و مهار بیماری کرونا
 
به گزارش روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه از اولین روزهای اسفند ۹۸ که با مصوبه ستاد بحران مجتمع مس سرچشمه کمیته پیشگیری از ویروس کرونا تشکیل شده؛ یکی از امورهای مهم مجتمع که نقش مهم و کلیدی در روند مبارزه با شیوع کرونا ویروس در مجتمع داشته است، امور انبارها و سفارشات می باشد.

مهندس «عباس زارع بنی اسدی» مدیر امور انبارها و سفارشات مجتمع مس سرچشمه درخصوص اقدامات انجام شده در این باره گفت:
امور انبارها و سفارشات مجتمع مس سرچشمه وظیفه کنترل و پایش اقلام موجود و خرید اقلام مورد نیاز در مجتمع را بر عهده دارد.با شروع بحران شیوع ویروس کرونا و کمبود اقلام بهداشتی از قبیل ماسک، دستکش و مواد ضدعفونی کننده در کشور وظیفه سنگین و حساس تهیه و خرید این اقلام ضروری به این امور محول شد.
وی ادامه داد: با وجود همه این دشواریها، امور انبارها و سفارشات مجتمع مس سرچشمه با تلاش فراوان کارکنان خود توانسته است که از این آزمون و وظیفه سربلند بیرون بیاید. با تهیه به موقع اقلام مورد نیاز بهداشتی برای کارکنان و پرسنل مجتمع، نه تنها خللی در روند تولید ایجاد نشد؛ بلکه خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، مجتمع مس سرچشمه به عنوان یکی از پیشگامان کنترل و مهار بیماری کرونا در صنایع مطرح گردیده است.
مهندس عباس
زارع بنی اسدی در تشریح اقداماتی که منجر به این موفقیت شده است چنین گفت:ما توانستیم با پویشی جهاد گونه بحران ویروس کرونا را به یک فرصت برای صیانت از سلامت نیروی انسانی در مجتمع مس سرچشمه تبدیل کنیم.
وی تصریح کرد: از اولین ساعات اعلام شیوع ويروس منحوس كرونا در کشور و با تشکیل کمیته پيشگيري از بيماري كرونا در سطح مجتمع، نقش امور انبارها و سفارشات به عنوان خط مقدم تامین کالا برای تهيه و تدارك اقلام مورد نياز مقابله با شیوع اين ويروس، پر رنگ تر شد. اين امور با تشكيل تيم منسجم كارشناسي و با هماهنگي كامل با كميته پيشگیري از كرونا و امور ايمني، بهداشت و محيط زیست ضمن بررسي فني و تخصصي و رصد دقيق بازار (از نظر كيفيت و قيمت) در كوتاه ترين زمان ممكن اقدام به سفارش گذاري و خريد اقلام مورد نياز از طريق شركت خدمات بازرگاني و واحد خريد محلي و انبارش و توزيع اين اقلام باهمكاري امور نظارت بر خدمات فنی و امور ايمني، بهداشت و محیط زیست نمود.


بنی اسدی عنوان کرد: در اين راه تحريم هاي ظالمانه استكبار جهاني و كمبود اقلام بهداشتي و مواد ضد عفوني كننده در بازار به علت تقاضاي زياد عمومي نيز نتوانست مانع از تلاش و پيگيري هاي پرسنل زحمتكش اين امور در اين زمينه شود.
مدیر امور انبارها و سفارشات مجتمع مس سرچشمه بیان کرد: پرسنل امور انبارها و سفارشات همگام با همكاران عرصه توليد با حضور شبانه روزي و مستمر خود حتي در زمان تحويل سال نو، ضمن تامين ملزومات مورد نیاز مانند محلول های ضد عفونی (دست، سطوح و محیط)، ماسک، دستکش لاتکس، مایع صابون و شوینده ها، دستمال حوله ای، آب معدنی و ... گام مهمي در حوزه سلامت پرسنل برداشته اند.


وی خاطرنشان کرد: تلاش برای تامین از فروشندگان بومی و استانی، دشواری در بارگیری و حمل (عدم وجود پالت برای این اقلام، وزن های بالا، تخلیه در نیمه های شب، حفظ بسته بندی و شرایط نگهداری بهداشتی و ...) بحرانی بودن امکانات لجستیک کشوری در زمان محدودیت های آمد و شد از مشکلاتی بود که با همت جهادگران امور انبارها و سفارشات مرتفع گرديد.
وی ادامه داد: همكاري امور ايمني، بهداشت و محیط زیست و امور بهداشت و درمان در نيازسنجي ها، شركت خدمات بازرگاني در خصوص تامين، امورنظارت بر خدمات فنی و حراست در امر تخليه و توزيع با امور انبارها و سفارشات، شايسته قدرداني است.
عباس
زارع بنی اسدی در پایان گفت: از حمایت های بی دریغ مدیر مجتمع مس سرچشمه و معاونت پشتیبانی که هميشه مايه دلگرمي پرسنل امور انبارها و سفارشات بوده اند كمال تشكر و قدرداني را داريم.

 

روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: