چاپ        ارسال به دوست

همایش ملی ایمنی و صنایع معدنی پایان یافت

به گزارش نیسیکو، همایش دو روزه ملی ایمنی و صنایع معدنی که با همت مجتمع مس سرچشمه صبح دیروز سیزدهم آذرماه در شهر سرچشمه آغاز به کار کرد، عصر امروز چهاردهم آذرماه با حضور حیدر ضیغمی، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس، هلموت هینز، دبیرکل اتحادیه بین‌المللی تامین اجتماعی و مدیرکل بازرسی کار وزارت تعاون، کارو رفاه اجتماعی به کار خود پایان داد.
بر اساس این گزارش، همایش ملی ایمنی معادن و صنایع معدنی صبح دیروز با حضور مهندس حاتم شاکرمی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علی مظفری مدیرکل بازرسی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس، رضا اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان، احمد انارکی محمدی، نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس و جمعی از مدیران استانی و بازرسین کار و فعالان معدنی و صنایع معدنی کشور آغاز به کار کرد.
در این همایش، مقالاتی در زمینه ایمنی معادن و صنایع معادنی ارائه و همچنین کارگاه‌هایی در زمینه رعایت موارد ایمنی در معادن برگزار شد.
از مهم‌ترین رویدادهای این مراسم عضویت افتخاری شرکت ملی صنایع مس ایران در اتحادیه بین‌المللی تأمین اجتماعی در بخش ایمنی معادن بود. همچنین در جریان مراسم افتتاحیه از تمبر همایش رونمایی شد.
گفتنی است، در آیین اختتامیه این همایش مقاله‌های برتر معرفی و از محققان برتر تجلیل شد.


١٧:٠٠ - پنج شنبه ١٤ آذر ١٣٩٨    /    عدد : ٤٦٢٧    /    تعداد نمایش : ٧٨٦خروج
چند رسانه ای

شرکت های مرتبط