کد خبر: 85/ ١٩:٣٢ - جمعه ٨ اسفند ١٣٩٩/ تعداد بازدید: 85
نسخه چاپي
ارسال به دوست
 
اخبار, داخلي
داوری اولین رویداد استارتاپی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان انجام شد
 
رئیس شورای راهبردی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری رفسنجان، از انجام داوری اولین رویداد استارتاپی این مرکز و انتخاب ۱۰ ایده برتر خبر داد.

دکتر محمدرضا صاحبی گفت: در اولین رویداد استارتاپی مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری، بیش از ١۴٠ ایده دریافت شد که در مرحله اول، از طریق غربالگری ۶٠ ایده برای مرحله دوم انتخاب شد.

وی ادامه داد: کمیته داوران اولین رویداد استارتاپی صنعت مس، هفتم اسفندماه با حضور آقایان میرافضلی، نژادغلامعلی و علی‌پور از شرکت ملی صنایع مس ایران و خانم دکتر خانی از دانشگاه ولی‌عصر(عج)، آقای حسینی از میراث فرهنگی رفسنجان و آقای دکتر کریم‌الدینی و خانم دکتر جعفری  مشاوران مرکز، در مرکز نوآوری و شتابدهی شهید ستاری تشکیل شد.

صاحبی افزود: هیئت داوران رویداد استارتاپی، از بین ۶٠ ایده رسیده، ۱۰ ایده را برگزیدند که با ارائه این ایده‌ها طی ٣روز آموزش، منتورینگ و رقابت، سه ایده برتر اعلام خواهند شد.

وی آموزش‌های تخصصی و منتورینگ ایده‌های برتر  را از ویژگی‌های این رویداد استارتاپی عنوان کرد و گفت: نوآوری، پیچیدگی نوآورانه، امکان‌پذیری، تولید نمونه اولیه، آینده‌محور بودن، مورد نیاز بودن و امکان‌پذیری اجتماعی، ازجمله شاخص‌های داوری رویداد بوده است.

خانم جعفری، مدیر اجرایی رویداد نیز گفت: این رویداد در محورهای صنایع پایین‌دستی صنعت مس، گردشگری، گردشگری صنعتی و صنایع‌دستی مس، با هدف اشتراک‌گذاری توان نخبگان با ظرفیت مردمی و یافتن راه‌حل‌های نوآورانه مشارکتی برای شناسایی چالش‌ها، نیازها، تمرکز بر رشد توانمندی‌های نخبگان و استعدادهای برتر در قالب تشکیل هسته‌های نخبگانی و توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری شهرستان رفسنجان و کشور برگزار شده است.
 

روابط‌عمومی مجتمع مس سرچشمه رفسنجان

 
انتهای پیام / *
 
امتیازدهی
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید: