با رئيس تعميرگاه معدن مجتمع مس سرچشمه
اينجا تعميرگاه معدن، دما 15- درجه!
کار در معدن مس سرچشمه سختی های خاص خود را دارد و البته مواقعی نیز پیش می آید که جنس این سختی از نوعی دیگر می شود. مثل وقتی که لشکر زمستان، خود را از کمرکش این منطقه کوهستانی و سردسیر بالا می کشد و مصافی از جنس سرما و کرختی دست و پاها را با کارگران آغاز می کند و به راستی که اگر گرما سوزندگی خاص خود را دارد گدازندگی سرما نیز سخت و عذاب آور است.
 چهارشنبه ١٩ شهريور ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آشنايي با شغل رئيس اداره محيط زيست و بهداشت محيط:
اداره محيط زيست و بهداشت محيط مجتمع مس سرچشمه؛ تاثيرگذار با دامنه كاري فراگير
اداره محيط زيست و بهداشت محيط مجتمع مس سرچشمه از سه واحد تشكيل شده كه شامل واحد بهداشت محيط و محيط زيست، واحد دامپزشكي و واحدي كه بحث آلايندگي مجتمع را رصد مي كند، مي باشد.
 پنج شنبه ٣٠ مرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آشنایی با واحد تعمیرات مرکزی مکانیک مجتمع مس سرچشمه؛
تلاش شبانه‌روزي و بي‌وقفه در تعمیرات مرکزی مكانيك مجتمع مس سرچشمه
تعمیرات مرکزی مكانيك مجتمع مس سرچشمه به منظور پشتيباني مداوم خط توليد و با هدف آماده به کار بودن تجهيزات اين خطوط، وظيفه سرويس، تعمير و بازسازي تجهيزات معيوب مکانيکي، برقي و همچنين ساخت قطعات يدکي مورد نياز خطوط توليد را به عهده دارد.
 چهارشنبه ١٨ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

تولید سالانه 35 تا 40 هزار سند در مجتمع مس سرچشمه
سالانه 35 تا 40 هزار سند حسابداری در مجتمع مس سرچشمه تولید می‌شود که پس از بررسی تمامی این اسناد در حوزه امور مالی برای پرداخت به خزانه‌داری مالی شرکت مس ارسال می‌شود.
 يکشنبه ١٥ تير ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

ارتباط پژوهشي واحد «تحقيقات پيرومتالورژي» با مجتمع مس سرچشمه
در دنیای امروز، دانایی یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت و تعالی هر جامعه به شمار می‌رود. سنجش سطح دانایی به میزان تولید و مصرف اطلاعات و گسترش دانایی به دسترسی سریع و آسان به منابع علمی موثق، وابسته است.
 شنبه ٣١ خرداد ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آشنايي با شغل كارشناس ارشد درايو و تجهيزات MCC ذوب
توقف درايو = توقف توليد
درايويكي از تجهيزات برقي و پرکاربرد در صنعت است كه برخي از مهمترين امكانات درايو شامل راه اندازي نرم و مناسب الكتروموتور، کنترل دور الكتروموتور، تغيير جهت الكتروموتور، حفاظت كامل الكتروموتور و امكان مانيتورينگ و آگاهي از وضعيت الكتروموتور در اتاق كنترل مي باشد.
 يکشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
آشنايي با امور آبرساني مجتمع مس سرچشمه
استخراج، انتقال، پمپاژ و توزيع آب در گستره دشت خاتون آباد تا مجتمع مس سرچشمه وظيفه ماست
از سال 1383 تا 1388 به عنوان كارشناس بهسازي آب، از سال 1388 تا 1391 سرپرست عمليات آبرساني، از سال 1391تا 1394 سرپرست آب برگشتي، از 1394 تا 1397 سرپرست تاسيسات خاتون آباد و از 1397 تاكنون به عنوان رئيس آبرساني مجتمع مس سرچشمه مشغول به كار است.
 سه شنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
قطعي كامل برق در مجتمع مس سرچشمه؟ آخرين بار آن را به خاطر ندارم!
آشنايي با شغل مديريت امور برق و نيروگاه‌هاي مجتمع مس سرچشمه
مي گويد: « بسيارخوشحالم و افتخار مي كنم به اينكه در شركت ملي صنايع مس مشغول به فعاليت مي باشم و هميشه اين موضوع براي من مايه مباهات و افتخار است. شركت ملي صنايع مس ايران شركت معظمي است كه اكنون به بلوغ خود رسيده و بنده همه عملكرد خود را مديون شركت مس مي دانم كه اين امكانات را براي ما فراهم نموده تا از آنها بهره برداري كنيم و براي كشور عزيزمان موثر باشيم.»
 سه شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٩ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
از توقف در توليد جلوگيري مي كنيم
نگاهي به كاركردهاي بخش نگهداري و تعميرات امور ذوب مجتمع مس سرچشمه
مهندس محمدمهدي رحيم زاده رئيس بخش نگهداري و تعميرات امور ذوب مجتمع مس سرچشمه از سال 80 در شركت ملي صنايع مس ايران اشتغال داشته و از همان ابتدا نيز در امور ذوب با رده هاي شغلي مختلف مشغول به كار بوده و اكنون مدت دو سال است كه سمت رئيس بخش نگهداري و تعميرات امور ذوب را در مجتمع مس سرچشمه عهده دار است.
 چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

آشنايي با شغل مهندسي معدن در مجتمع مس سرچشمه
هنوز تعداد انگشت شماری ستاره در آسمان کویر نمایان هستند که به همراه كارگران، پرسنل و مديران بخش معدن كار خود را آغاز مي كند. سوز سرمای پاییزی سبب شده هنوز دو ماه مانده به آغاز فصل سرما، لباس گرم بپوشند.
 چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 صفحه بعدی >>